Усі райони Києва під ударом: ДСНС ліквідовує наслідки атаки більш ніж на 40 локаціях

У Києві триває масштабна ліквідація наслідків масованої російської атаки в ніч проти 24 травня. Рятувальники працюють більш ніж на 40 локаціях по всьому місту, а влучання та руйнування зафіксовані в усіх районах столиці.

Про це повідомив речник ДСНС у Києві Павло Петров.

За його словами, до ліквідації наслідків залучені десятки рятувальників та спецтехніка. ДСНС проводить гасіння пожеж, розбір завалів, обстеження територій та перевірку на наявність вибухонебезпечних предметів.

«Більш ніж сорок локацій від початку атаки, де були залучені рятувальники на ліквідацію пожеж, на розбір завалів, на обстеження територій на наявність вибухонебезпечних засобів. Тут дуже багато локацій, дуже масштабна атака сьогодні на столицю», — заявив Петров.

Він наголосив, що російські удари цієї ночі зачепили кожен район Києва.

«Хочу зазначити, що влучання сьогодні, на жаль, були в кожному районі міста Києва», — повідомив речник ДСНС.

Одні з найважчих наслідків зафіксували у Шевченківському районі столиці.

Саме там внаслідок влучання російської ракети сталося часткове руйнування житлового будинку — конструкції обвалилися з першого по п’ятий поверх. Рятувальники дістали з-під завалів тіла двох загиблих людей.

За словами Петрова, пожежу на місці вдалося локалізувати, однак роботи з ліквідації наслідків та пошуку людей тривають.

Крім того, у Шевченківському районі постраждав дев’ятиповерховий житловий будинок. Через удар були зруйновані восьмий та дев’ятий поверхи, є постраждалі мешканці.

На місці продовжують працювати рятувальники, медики та аварійні служби.

Серйозних руйнувань зазнала і Лук’янівка. Там повністю знищений торговельний центр «Квадрат», серйозно пошкоджений Лук’янівський ринок, а також житлові будинки поруч.

«У Шевченківському районі бачили зруйнований повністю торговельний центр, ринок і житлові будинки пошкоджені, які розташовані були», — зазначив Петров.

За попередніми даними, у столиці відомо вже про понад 30 постраждалих, однак кількість травмованих може зрости, оскільки люди продовжують звертатися по медичну допомогу.

Раніше міська влада повідомляла про щонайменше 62 поранених та двох загиблих унаслідок нічної атаки.

У ніч проти 24 травня Росія здійснила один із наймасштабніших комбінованих ударів по Україні за останній час. Ворог атакував столицю ударними дронами, крилатими та балістичними ракетами.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія випустила по Україні близько 90 ракет різних типів, серед яких — 36 балістичних, а також майже 600 безпілотників.

Вам також може сподобатися