Партизани вивели з ладу підстанцію у російському Брянську

Підстанція забезпечує енергією станцію Полпінська, якою йдуть ешелони з боєприпасами та технікою на фронт.

Агент партизанського руху АТЕШ успішно провів диверсію у промисловій зоні Володарського району Брянської області, вивівши з ладу обладнання електропідстанції. Про це 18 січня повідомляє АТЕШ.

Зазначається, що ця підстанція – життєво важлива ланка для російської військової машини.

Вона забезпечує енергією станцію Полпінська, якою йдуть ешелони з боєприпасами та технікою на фронт. Знеструмлення викликає збої в автоматиці та серйозні затримки поставок. Також від неї живляться підприємства району (включаючи Брянське ремонтне підприємство та інші), що працюють на потреби Міноборони РФ.

Ця ж електропідстанція забезпечує електрикою бази зберігання палива. Без електрики там виникнуть проблеми з насосами та системами безпеки.

Нагадаємо, партизани Атеш провели чергову диверсію в Ростовській області РФ та паралізували ключовий залізничний вузол постачання армії РФ у районі Ростова-на-Дону. Диверсія була здійснена на “стратегічному залізничному вузлі в Байтейську, що призвело до певних наслідків”.

Також повідомлялося, що партизани провели вдалу диверсію на залізничній логістиці під російським Воронежемартизани провели вдалу диверсію на залізничній логістиці під російським Воронежем.

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій