ЗСУ вдало контратакували в Запорізькій області

Звільнено села Малі Щербаки, Щербаки, частково – Степове, а також прилеглі території, зазначив Валентин Манько.

Українські військові здійснили контрнаступальну операцію у Запорізькій області. Зільнено села Малі Щербаки, Щербаки і прилеглі території. Про це у неділю, 12 жовтня, повідомили командир 24 окремого штурмового батальйону Айдар Олександр Коваленко та полковник Валентин Манько, який очолює штурмові підрозділи ЗСУ.

“Підрозділи 24 окремого штурмового батальйону Айдар спільно з побратимами з 33 окремого штурмового полку підняли український прапор у населеному пункті Малі Щербаки на Запорізькому напрямку. Населений пункт перебуває під контролем Сил оборони України”, – написав Коваленко.

У свою чергу Манько розповів, що завдяки штурмовикам вище зазначених підрозділів, які здійснили вдалу контрнаступальну спецоперацію, вдалося звільнити не лише Малі Щербаки, а ще й Щербаки, а також прилеглі території і частково – Степове.

За його словами, бійці просунулись майже на 3,5 км вперед і більше ніж 5 км по лінії фронту. Операція продовжується.

“Приморське, Степногірськ, Плавні і частково Камʼянське так і тримаємо під нашим контролем”, – повідомив Манько.

Нагадаємо, українська армія продовжує Добропільську контрнаступальну операцію на Донеччині і має певні успіхи. За даними головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, площа звільненої території вже становить близько 180,8 кв. км. Зачищено від диверсійних груп ще майже 212,9 кв. км.

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій