Зауваження та пропозицїї надсилайте: support@ukrprapor.org


1) Суть проекту?

Кожен бажаючий має можливість залишитись в інтернет-історії України, підписавши Прапор. Тобто передати свої патріотичні думки, мрії, емоції, надії, слова подяки воїнам АТО, привітання коханим та близьким за допомогою повідомлення.

2) Що являє собою інтернет-прапор?

Це ПЕРШИЙ ІНТЕРНЕТ-ПРАПОР УКРАЇНИ. Він складається із 10000 комірок. Кожна комірка - це місце, де ви можете написати своє повідомлення, розміром до 300 символів, яке прочитають мільйони громадян.

3) Чому я повинен підписати прапор?

Тому що ви маєте унікальну можливість залишитись в інтернет-історії нашої Батьківщини. Ваші повідомлення зможуть прочитати не тільки друзі та знайомі, а й майбутні покоління українців.

4) Я хочу зробити підпис на ІНТЕРНЕТ-ПРАПОРІ УКРАЇНИ. Що для цього потрібно зробити?

КРОК 1. На вкладці «ПІДПИСАТИ ПРАПОР» ввести текст повідомлення та натиснути «надіслати». У разі схвалення тексту, протягом 6 годин адміністрація сайту зв’яжеться з вами за допомогою вказаної вами електронної адреси.

Всі підписи публікуються безкоштовно з 18.08.2017р!

Якщо у вас є бажання фінансово підтримати проект, то реквізити рахунку для благодійних перерахувань будуть надіслані в зустрічному листі адміністрацією сайту. Якщо будуть благодійні перерахування, то частина зібраних коштів буде передана в благодійний фонд АРМІЯ SOS, для закупівлі ПЛАНШЕТІВ та комплектуючих для ПБЛА, а частина - для нового проекту. Ті повідомлення, які виражатимуть найбільш патріотичний характер, в яких висловлюватиметься подяка бійцям, котрі захищають нашу Батьківщину, а також повідомлення, які підіймають бойовий дух - будуть перенесені на шовковий Прапор. Цей Прапор буде переданий в зону АТО.

ДРУЗІ ПРОЕКТУПрава власників та розробників - захищені: "Закон України про авторське право і суміжні права"